خانه / ثروت آفرینی / دو شاه کلید برای ثروتمند شدن

دو شاه کلید برای ثروتمند شدن

دو شاه کلید برای ثروتمند شدن

دو شاه کلید برای ثروتمند شدن

 

شاه کلید اول

عادت با تکرار کردن فراوان خلق می‌شود و بعد از چندی شما همان عادت‌هایتان می‌شوید.آقای برایان تریسی در کتاب خود بانام عادت‌های میلیون دلاری می‌گوید مهم‌ترین کشف درزمینهٔ روانشناسی و موفقیت این است که 95 درصد آنچه می‌اندیشید ، احساس می‌کنید، انجام می‌دهید و به آن دست می‌یابید نتیجه عادت است. باید بپذیریم انسانی که الآن هستیم نتیجه یکسری از عادت‌های ماست. در حقیقت نتیجه اعمال و رفتاری که ما درگذشته انجام داده‌ایم وضعیت کنونی ما را شکل داده است.اگر انسان خوب ، مثبت ، ثروتمندی هستیم می‌توانیم نتیجه بگیریم رفتار و عادت‌های شما درست بوده و اگر مشکلات مالی دارید و یا فکر می‌کنید انسان خوب و مثبتی نیستید این نشانگر عادت‌های اشتباهی است که دارید.یکسری از اعمال و رفتارها که تکرار می‌شوند تبدیل به عادت شده وزندگی ما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.اگر امروز از وضعیت مالی خود راضی هستید این ناشی از عادت‌های صحیح مالی و اقتصادی هست که دارید و اما اگر از وضعیت مالی و کسب‌وکار خود رضایت ندارید این نمایانگر این است که شما رفتارها و عادت‌های اشتباهی دارید که باعث عدم رضایت شما از وضعیت مالیتان می‌شود.برای اینکه بتوانید به ثروت دست پیدا کنید باید عادت‌های اشتباه مالی که دارید را شناسایی کرده و آن‌ها را اصلاح و یا با عادت‌های صحیح جایگزین نمایید.

شاه کلید دوم

شما میانگین پنج‌نفری خواهید شد که در اطرافتان هستند. افرادی که در طی روز با آن‌ها بیشتر معاشرت می‌کنید باعث می‌شوند تا موقعیت شما شکل گیرد اگر با افراد خلاق و ایده پرداز معاشرت داشته باشید این مطلب به شما کمک خواهد کرد شما هم فردی خلاق و ایده پرداز شوید اگر افرادی که با آن‌ها معاشرت می‌کنید ثروتمند باشند این به شما هم کمک خواهد کرد تا شما هم افکار ثروتمندان را داشته باشید و بتوانید فرد ثروتمندی شوید اما اگر کسانی که با آن‌ها معاشرت می‌کنید ازنظر مالی از شما پایین‌تر هستند این باعث می‌شود وضعیت مالی شما هم تنزل پیدا کند. اگر می‌خواهید بدانید جایگاهتان کجاست باید عرض کنم جایگاه شما میانگین 5 نفری است که با آن‌ها بیشتر معاشرت می‌کنید.

بنابراین با توجه به مطالبی که عنوان شد با شناسایی رفتارهای صحیح مالی و تکرار آن‌ها سعی کنید این رفتارها را تبدیل به یک عادت کرده تا بتوانید مسیر رسیدن به ثروت را برای خود هموار نمایید و البته نکته بعدی سعی کنید باکسانی که با آن‌ها معاشرت می‌کنید تجدیدنظر کرده و اطرافیان خود را تبدیل به احسن نمایید. جالب است در پایان به این نکته اشاره‌ای داشته باشم که افراد میلیاردر در آمریکا به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد و کلوپی در امریکا وجود دارد که اعضای آن‌همه میلیونر و مالتی میلیونر هستند و سالی یک‌بار از افراد میلیاردر دعوت می‌کند تا برای این میلیونرها سخنرانی داشته باشد هدف از این کار بالا بردن لول و سطح این میلیونرهاست .

امیدوارم به اهمیت دو نکته‌ای که عنوان شد پی برده باشید تا بتوانید هرچه سریع‌تر به خواسته‌های خود دست پیدا کنید.

درباره ی pasban

عضویت در خبرنامه سایت مسترمالی

همچنین ببینید

مهترین اهداف زندگی چه چیزهایی هستند

اهداف زندگی هر شخصی با دیگران فرق دارد و هر کس الویت هایی دارد. اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =